5.kolo, sobota 25.9.2021, 20:00
FBC Liberec
-
12:5 (9:0, 0:3, 3:2)
Branky a nahrávky: 1. Urban (Stránský), 2. Smutný (Wiener), 4. Stránský (Kapitán), 6. Sedláček (Wiener), 6. Kapitán (Stránský), 9. Urban (Stránský), 12. Stránský (Macháč), 15. Stránský (Urban), 16. Smutný (Janeček), 54. Václavík (Kapitán), 55. Hájek (Čihák), 59. Stránský (Čihák) - 27. Manas (Klement), 28. Klement (Kubík), 29. Nekuda (Manas), 41. Manas (Klement), 60. Kubík (Vagel).
Rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Diváci: 30. Střely na branku: 40:28. Průběh utkání: 9:0, 9:4, 12:4, 12:5.
FBC Liberec: Futschik - Sucharda, Kapitán, Václavík, Kašínský, Janeček, Hájek, Stránský, Rais, Smutný, Urban, Ševčík, Zoubek, Čihák, Macháč, Wiener, Sedláček
Florbal Chomutov: Vagel - Holubář, Nekuda, Hennrich, Klement, Krob, Volosciuc - Manas, Šnobr, Mrug, Martin, Kubík, Jeníček, Kotlan, Martinovský

Komentář trenéra domácích (Petr Salát): První třetina napověděla tomu, že utkání se už asi bude jen dohrávat. Jsem rád, že jsme potvrdili 2.místo a další víkend nás čeká baráž. Díky soupeři za utkání.

Komentář trenéra hostí (Severa Martin): První třetina byla naprostá katastrofa. Do té druhé vstoupil úplně nový tým a věřím, že si dokázal získat respekt nejen nasazením, ale také florbalovou kvalitou. Pro nás super zkušenost. Děkuju soupeři, rozhodčím a divákům.