14.kolo, sobota 18.12.2021, 15:00
TEXAS LONGHORNS
-
4:6 (1:1, 2:5, 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Lupačová (Rozehnalová), 29. Budská (Purkrábková), 31. Pavlicová (Plavcová), 45. Kračunová (Lupačová) - 16. Tóthová (Šidlochová), 22. Šidlochová (Bímová), 22. Bártová (B. Suková), 25. Šidlochová (Tóthová), 27. B. Suková (Malecká), 29. Tóthová (Malecká)
Rozhodčí: Václav Flek - Jakub Tázler Vyloučení: 1:1 Využití: 0:1 Diváci: 23 Střely na branku: 26:18 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:6, 2:6, 4:6
TEXAS LONGHORNS: Neumanová - Nováková, Rozehnalová, Jílková, Pavlicová, Lupačová, Kračunová, Šebová, Budská, Purkrábková, Špičáková, Raková, Vesecká, Plavcová
Florbal Chomutov: Brandejská - Šidlochová, Vaňková, B. Suková, Kamenická, Tóthová, Malecká, Schoberová, Bártová, T. Suková, Bímová, Chodurová

Ondřej Bendík (tedoucí týmu Texas Longhorns): "Bohužel prospaný začátek druhé třetiny nás dneska stál body ve vyrovnaném zápase. Děkuji soupeři za zápas."

Martin Hýsek (trenér týmu Florbal Chomutov): "Strašně těžké utkání v improvizované sestavě, kdy jsme část zápasu ovladli a to bylo klíčové.Třetí třetina patřila velice dobře fyzicky připravenému soupeři. Díky za kvalitní utkání."