3.kolo, sobota 25.9.2021, 16:00
-
FBC Česká Lípa
10:8 (2:1, 2:6, 6:1)
Branky a nahrávky: 9. Pavlíková (Minářová) 12. Pilíková (Kamenická), 20. Tóthová (Tejčková), 25. Gembecová (Pavlíková), 25. Šmídová (Smrčková), 26. Malecká (Šidlochová), 26. Cháberová (Šmídová), 27. Seifrtová, 29. Gembecová (Pavlíková) 39. Cháberová Smrčková), 39. Pilíková (Kamenická), 44. Šidlochová, 45. T. Suková (Hýsková), 47. Malecká (T. Suková), 56. Pilíková (Tóthová), 56. T. Suková (Šidlochová), 57. Ševčíková (Šmídová), 60. Hýsková
Rozhodčí: Ondřej Lovacký a Lukáš Čech Vyloučení: 1:3 Využití: 1:0 Diváci: 73 Střely na branku: 30:25 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 3:7, 4:7, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8
Florbal Chomutov: Benková (od 20. Hronová) - Šidlochová, Reissová, Kornalíková, T. Suková - Vaňková, B. Suková, Čiháková, Hýsková, Pilíková, Kamenická, Tóthová, Malecká, Tejčková, Schoberová, Bímová, Mlynárová, Ulčová
FBC Česká Lípa: Nikola Soukupová - Cháberová, Gembecová, Bohatá - Minářová, Šmídová, Seifrtová, Ševčíková, Svobodová, Smrčková, Pavliková

Petra Procházka (trenér FBC Česká Lípa): "Rozhodla třetí třetina kdy jsme ztratily koncentrovanost a zápas jsme díky tomu prohrály. Z naší strany, zlepšení výkonu oproti prvním dvou zápasům. Děkujeme soupeřům za zápas a gratulujeme ke třem bodům."

Martin Hýsek (trenér Florbal Chomutov): "Neproměňování šancí a hrubé chyby nás málem stály zápas, ale ve třetí třetině jsme se neuvěřitelně zvedly a dokud nebudeme podávat kvalitní výkon ve všech třetinách tak to budeme mít těžké. Díky soupeři za férové utkání a šťastnou cestu domu."