2.kolo, neděle 12.9.2021, 16:00
Prague Tigers Nehvizdy
-
13:5 (4:0, 6:1, 3:4)
Branky a nahrávky: 6. Šusterová (Horáková), 13. Horáková (Hamerníková), 16. Mrázková (Šebestová), 20. Šebestová (Lamblová), 21. Lamblová (Neubergerová), 22. Šusterová (Horáková), 23. Mrázková (Šebestová), 26. Prokšanová, 30. Mrázková, 37. Lamblová (Mrázková), 46. Lamblová (Červená), 50. Mrázková (Neubergerová), 58. Šusterová (Horáková) - 29. T. Suková (Hýsková), 44. Hýsková (Suková), 49. Čiháková (Pilíková), 51. T. Suková (Malecká), 52. T. Suková (Hýsková).
Rozhodčí: Jan Tůma a Daniel Kyndl. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:1. Diváci: 31. Střely na branku: 52:25. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 10:1, 10:2, 11:2, 11:3, 12:3, 12:5, 13:5.
Prague Tigers Nehvizdy: Pilšáková - Hamerníková, Šebestová, Zelená, Viktorová, Kalousková - Veselá, Voštiarová, Lamblová, Červená, Prokšanová, Steinbachová, Neubergerová, Mrázková, Horáková, Dvořáková, Šusterová.
Florbal Chomutov: Benková (od 40. Hronová) - Šidlochová, Reissová, Kornalíková, Chodurová - Vaňková, B. Suková, Čiháková, Hýsková, Reissová, Pilíková, Tóthová, Malecká, Tejčková, Schoberová, Mlynárová, Ulčová, T. Suková.

Ohlasy k utkání

Vladimír Jambor (trenér Prague Tigers Nehvizdy): "Podobné jako včera. Pozitivní je zlepšená hra na balónu bez většího tréninku. Věřím, že stále máme hodně práce před sebou. Za dva týdny se nám ukáže realita."

Martin Hýsek (trenéra Florbal Chomutov): "Dvě třetiny plné hrůzy kdy jsme zaostali úplně ve všech herních činnostech a když bylo po zápase tak se tým pořádně nastartoval a začal hrát dobrý florbal. Díky holkám za třetí třetinu a gratulace soupeři."