-
4:6
Branky a nahrávky: Pelc 3 (-, Píša, Ledvinka), Hruška 2 (Tlustý 2), Penk (-).
Florbal Chomutov: Bocian, Mokriš - Slabihoud, Vinter, Ledvinka, Tlustý, Moule, Hromádka - Pelc, Dorňák, Penk, Suchopárek, Horkulič, Hruška, Borovička, Livora, Píša, Hajný V.

K poslednímu letošnímu turnaji jsme vyrazili v koloně pěti vozů do nedalekých Loun. Čekali nás tady dva soupeři z opačných pólů tabulky. Prvním byli na dně hrající hráči Postoloprt a druzí hnedle postupující Anus B. Z našeho středu jsme vybrali 16 kousků do pole a dva brankáře k tomu. Nastoupili jsme v kompletních třech pětkách za zády s mladým Martinem Bocianem. První dvě třetiny jsme s poklidem kontrolovaly hru a obě shodně vyhráli 2 : 0 . Branky v první třetině dávali Penkič a Jablkoň. Ve druhé se dvakrát trefil Picka. Třetí třetinu jsme začali hrát stejně a po třetí brance Picky a druhé Jablkoně jsme v páté minutě s přehledem vedli 6 : 0. Zápas jsme měli pod kontrolou, a tak se někteří ofenzivněji ladění obránci začali vydávat na spanilé jízdy. Do jedenácté minuty to však žádný kladný ani záporný přínos nemělo, leč v této minutě jsme obdrželi první branku. Za několik vteřin jsme obdrželi druhou, po minutě třetí a tři vteřiny před koncem jsme dostali čtvrtou a zaslouženě tak vyhráli na matným soupeřem 6 : 4.-Pochválit musíme Bociho, který se snažil si vychytat nulu, ale hanba obráncům kteří mu to pokazili ( Slabák, Moula, Poštul, Ledvis atd. ).