-
1:7
Branky a nahrávky: Suchopárek 5 (Penk 4, Hromádka), Moule, Pelc (Horkulič).
Florbal Chomutov: Kalous, Mokriš - Slabihoud, Vinter, Ledvinka, Tlustý, Moule - Pelc, Dorňák, Penk, Suchopárek, Horkulič, Hromádka a Borovička

K druhému zápasu jsme nastoupili proti TJ Sokol Podmokly ( převlečení hráči z Děčína ). S tímto týmem jsme letos plichtili 6 : 6 a na rozloučenou jsme je chtěli porazit. Do naší svatyně nastoupil Ráďa. Zápas se ačkoli to vůbec nevypadalo změnil v Midlochovo vraždění neviňátek. Tento staříček ( narozen ještě za C.K. mocnářství pozn. aut. ) s tuhým kořínkem porazil Podmokly hnedle sám. Svými pěti zásahy se postaral o milé překvapení na úkor tápajícího soupeře. Nejdříve skóroval na konci první třetiny na 1 : 0, pak zvyšoval na 2 : 1 v polovině zápasu, potom sice nechal vsítit první branku Pavla Mouleho, ale hned dával na 4 : 1 ve třinácté minutě druhé části. V polovině páté minuty poslední třetiny skóroval Picka ( přesilovka ), ale poslední dvě branky našeho týmu již zase dával Midloch. Na čtyři z pěti branek nahrával Midlochovi téměř úžasný přihrávač Petr Penkič Penk. Zápas se nám povedl a konečně jsme přehráli děčínské deklasujícím rozdílem - 7 : 1.