-
3:2
Branky a nahrávky: Hruška (Penk), Hromádka (Penk).
Florbal Chomutov: Krýdl - Slabihoud, Vinter, Hromádka - Hruška, Horkulič, Penk, Borovička, Pelc, Dorňák a Livora

Po dvou odložených turnajích jsme se sešli v Lounech na předehrávce jednoho únorového turnaje. Los, nebo nějaké jiné zvíře, nám vložil do cesty dva týmy, se kterými jsme ještě nehráli. První protivník byl z nedalekých Podbořan. Mocnými tuleni se nazývají. Věděli jsme, že v brankovišti mají jednoho velkého člena, bohužel jsme netušili, že není téměř k překonání. My jsme se nechali zaskočit hned ve čtvrté minutě zápasu a po zblokované střele jsme prohrávali. Nedařilo se nám soupeře přehrávat díky jeho houževnatosti, která někdy přesahovala ráz pravidel, čehož si vůbec nevšímali, na tento duel nominovaní, rádoby rozhodčí. Několik našich pokusů bylo zablokováno a spousta střel končila v náruči podbořanského obra. V polovině zápasu jsme po kiksu u mantinelu namazali soupeři a ten nám utekl na rozdíl dvou branek.První náš úspěch zaznamenal Jablkoň po nahrávce Penkiče až v 11 minutě druhé třetiny. V deváté minutě třetí třetiny, kdy jsme se všemi možnými silami snažili vyrovnat, nám dal z brejku soupeř další branku. Dvě a půl minuty před koncem snižoval Hrot, ale v závěrečné power play jsme již nic nevymysleli. Konečný stav 2 : 3. Náš výkon nebyl z nejlepších, nebojím se říci, že byl matný až pomatený.