FBC Radiáci Česká Lípa
5:4
Branky a nahrávky: Pelc 4 (-, -, Vinter, -), Penk (Novotný).
Florbal Chomutov: Mokriš, Krýdl - Slabihoud, Vinter, Novotný, Hromádka - Hruška, Penk, Pelc, Dorňák, Hajný V., Suchopárek, Horkulič, Livora a Borovička

Druhý zápas jsme sehráli s českolipskými Radiáky. Opět nám nevyšel začátek zápasu. Naší první branku dával Penkič až ve dvanácté minutě. Vyrovnaný stav vydržel jen pár vteřin než se podařilo soupeřům zase zvýšit. Picka měl v první třetině několik šancí, ale žádnou z nich nedokázal proměnit. To se ovšem změnilo na začátku druhé třetiny. Hned při prvním střídání svoji smůlu prolomil. Po jedenácti vteřinách vsítil poprvé a za další minutu přidal druhou branku. V deváté minutě soupeř vyrovnal, ale Picka byl stále při chuti a brankou v jedenácté minutě zvyšoval na 4 : 3. Na začátku závěrečné části jsme dostali branku, která znamenala dělbu bodů. Po celou dobu poslední části to byla bitva o to kdo dokáže dát ten rozhodující gól. Nakonec se to podařilo minutu jedenáct před koncem znovu Pickovi. Svojí čtvrtou brankou rozhodl o naší výhře 5 : 4.