9.kolo, neděle 9.2.2003,
-
FBC TBC Ústí nad Labem
4:7
Branky a nahrávky: Suchopárek (-), V. Hajný (Hromádka), Hruška (Penk), Borovička (Suchopárek).
Florbal Chomutov: Mokriš, Krýdl - Slabihoud, Vinter, Novotný, Hromádka - Hruška, Penk, Pelc, Dorňák, Hajný V., Suchopárek, Horkulič, Livora a Borovička

Na druhou únorovou neděli nám připadlo pořádání odloženého turnaje z poloviny ledna. Turnaj byl zahájen již v osm hodin ráno naším zápasem proti hráčům TBC 68 z Ústí nad Labem. Tito hokejisté se do nás hned od začátku zápasu pustili. Po několika minutách jsme byli osekáni jak píšťaličky. Několik zákroků bylo z obou stran určitě za hranicí regulérnosti. Ve čtvrté minutě jsme obdrželi první branku na kterou v šesté minutě reagoval Midloch a vyrovnal. Moc šancí nebylo ani na jedné ze stran, ale důraz soupeře nám dělal problémy. Po jedné z chyb jsme dostali ve dvanácté minutě druhé části druhý gól. Naštěstí se v poslední minutě trefil Hajnej ( Vojta Hajný ). Do poslední třetiny se šlo tedy za nerozhodného stavu. Po závaru u soupeřovi branky se k míčku dostal Jablkoň a poslal nás do vedení. To ještě navýšil Bory, který v polovině třetiny zvyšoval již na 4 : 2. V tento moment jsme doufali, že můžeme zápas i vyhrát. Bohužel devátá minuta nás hned zchladila. Po dvou školáckých chybách, nejprve Slabákovi utekl útočník a potom zbytečná ekvilibristika Picky, který přišel o míček, jsme nechali soupeře vyrovnat. V dalších minutách jsme se na nic nezmohli. Soupeř však proměnil dva trestné údery a přidal ještě jednu branku, a bohužel zaslouženě vyhrál 7 : 4.