6.kolo, neděle 15.12.2002,
-
USK Ústí nad Labem C All Bundy
6:6
Branky a nahrávky: Penk 2 (Dorňák, Pelc), Hruška 2 (Hajný, Pelc), Pelc (Hruška), Borovička (Penk).
Florbal Chomutov: Krýdl - Slabihoud, Vinter, Novotný, Ledvinka, Hromádka - Hruška, Suchopárek, Penk, Borovička, Hajný, Pelc, Dorňák a Livora

Po tříhodinové pauze zapříčiněné prvoligovým zápasem ústeckého Áčka, jsme nastoupili proti All Bundy, což je jejich Céčko. Počkali jsme až se někteří Áčkaři převléknou do Céčkových dresů a začali hrát. V utkání se nám vůbec nedařilo. Nedokázali jsme přejít střed pole a zakončit nějakou povedenou střelou. Soupeři nás moc nepřehrávali, ale přehled Áčkových zadáků stačil na maření našich šancí. První třetinu jsme prohráli 2 : 1, kdy se za nás trefil Penkič. Obraz hry se moc nezměnil ani ve druhé fázi a stejným rozdílem jsme ji také prohráli. Opět se trefil Penkič. Ve třetí třetině se naše hra trochu zlepšila, ale na naši Jablkoňovu branku soupeř brzy odpověděl. Rozdíl dvou branek vydržel až do poslední minuty, kdy jsme vsítili Jablkoněm poslední branku. Zápas už jsme ve zbývajících vteřinách nedokázali vyrovnat a tak jsme prohráli 5 : 4.