TJ Sokol Podmokly
4:5
Branky a nahrávky: Penk 2 (Borovička, -), Hruška 2 (Hajný, Penk).
Florbal Chomutov: Krýdl - Slabihoud, Vinter, Novotný, Ledvinka, Hromádka - Hruška, Suchopárek, Penk, Borovička, Hajný, Pelc, Dorňák a Livora

Již potřetí jsme zavítali do Ústí, ale tentokráte se nám tady toliko nedařilo. K prvnímu zápasu nám los nebo jiné zvíře předhodilo TJ Sokol Podmokly. S tímto bývalým děčínským klubem se potkáváme od prvních chvil, co jsme se dali na florbalovou dráhu. Sehráli jsme spolu mnoho vyrovnaných partií a nečekali jsme, že to bude letos jiné. Začátek hry tomu také odpovídal. Podmokelským se však v závěru třetiny podařilo vstřelit dvě branky, a tak jsme prohrávali 2 : 0. Na začátku další třetiny jsme obdrželi další branku a prohrávali 3 : 0. Ve čtvrté minutě snížil Picka, ale během několika okamžiků se podařilo soupeři zase odskočit na rozdíl tří branek. Potom co naši soupeři již uvažovali o exhibici, jsme zapnuly na vyšší stupeň a od deváté minuty nevěřili svým očím. Nejdříve snižoval Penkič, kterého po několika vteřinách následoval, svoji první trefou za seniory, Marek Borovička. Ve dvanácté minutě vyrovnával Jablkoň. Bohužel vyrovnaný stav se nám nepodařilo udržet do konce třetiny. Na konci třinácté minuty jsme inkasovali na 4 : 5. Tak špatně jak jsme nastoupili ke druhé třetině, jsme nastoupili i do té poslední. Hned ve druhé minutě nám soupeř odskočil zase na dvě branky. My jsme však, opět v deváté minutě, zabrali. Nejdříve Penkič a za 13 sekund Jablkoň, srovnali stav. V závěru jsme měli několik šancí, ale ty jsme bohužel nevyužili. Nakonec nás nesmyslným zákrokem poslal do čtyř Poštul a bylo po zápase. Smolaři zápasu byli Rosťa Pelc a Honza Hruška, kteří zahodili minimálně tři samostatné nájezdy. Škoda.