FBC ANUS Kadaň DDM
2:9
Branky a nahrávky: Slabihoud 2 (Suchopárek, Ledvinka).
Florbal Chomutov: Krýdl - Tlustý, Vinter, Novotný, Slabihoud - Ledvinka, Hruška, Suchopárek, Dorňák, Borovička, Beneš, Hajný a Livora

Do zápasu proti takzvanému "béčku" Anusáků jsme vstoupili dobře. Zápas měl spád a na konci třetí minuty dal Slabák po rozehraném autu první branku. Soupeř záhy srovnal a ve dvanácté a patnácté minutě přidal další branky po chybách v obraně. Druhá třetina byla do jedenácté minuty vyrovnaná a hra se přelévala ze strany na stranu, pak opět vsítili Anusáci dvě branky a odskočili nám na 5 : 1. Naštěstí Slabák po chytré nahrávce od Ledvise snížil. Do poslední třetiny jsme šli s tím, že budeme hrát co nejlépe. Bohužel hned ve druhé minutě Burian zazdil naše snažení. Pokusili jsme se stáhnou sestavu na dvě lajny, ale kýžený úspěch to nepřineslo. Po dalších fatálních chybách v obrané činnosti jsme inkasovali další laciné branky. Prohra 9 : 2 nás mrzí, na hřišti to na takový rozdíl nevypadalo.

Pozitivní bylo zjištění, že při velké absenci stabilních hráčů jsme dokázali sehrát kvalitní zápasy. Nehráli : Hromádka, Penk, Mokriš, Giptner, Pelc, Píša a další...