-
1:3
Branky a nahrávky: Borovička (V.Hajný), Hruška (Penk), Penk (Hruška).
Florbal Chomutov: Burda - Navara - Slabihoud - Vinter - Tlustý - Ledvinka - Šamaj - Pieter - Novotný - Penk - Borovička - Hruška - Mikovec - Sajner - Hajný V. a Suchopárek

Neděle 21.3.2004 byla posledním hracím dnem letošní sezóny. Vyrazili jsme do Loun s patnácti hráči a jedním fanouškem. Tím byl ještě loni hrající nesmrtelný Midloch. Čekali nás dva silní soupeři, kteří nás chtěli v závěru soutěže ještě potrápit. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Lokomotivě Louny - Postoloprty. Druhý tým se chtěl na nás bodově dotáhnout a zdramatizovat tak koncovku soutěže. My jsme si byli vědomi našeho čtyřbodového náskoku, ale prohrát jsme rozhodně nechtěli. Hra v první třetině byla vyrovnaná, ale nám se podařilo v desáté minutě Borym vsítit. V druhé půli tlak domácích ještě stoupl a my jsme měli problémy hlavně se střelami z dálky. Na konci dvanácté minuty se podařilo soupeři vyrovnat. Po druhé třetině byl stav 1 : 1. Ve třetí minutě třetí části se po závaru okolo branky dostal k míčku Jablkoň a nekompromisní střelou pod víko zařídil naše vedení. Lounští se pustili do ještě většího tlaku, který nám přinesl vyloučení Slabáka. Oslabení jsme přestáli bez úhony a v jedenácté minutě dal Penkič další branku a rozhodl tak o naší výhře 3 : 1. Za zmínku stojí ještě dobrý výkon brankáře Navary a parádní střela Vojty Hajnýho do tyčky, která bohužel brankou neskončila. Výhra nám přinesla postup do vyšší soutěže.