13.kolo, sobota 7.2.2004,
FBC Panteři Žatec
-
0:6
Branky a nahrávky: Hruška 2 (Penk, -), Dorňák (Hruška, Penk), Slabihoud (V.Hajný), Penk (Hruška).
Florbal Chomutov: Bocian - Slabihoud - Vinter - Hromádka - Šamaj - Novotný - Penk - Borovička - Hruška - Mikovec - Dorňák - Sajner - Hajný V.

Výjimečně v sobotu 7.2.2004 jsme sehráli další soutěžní utkání. Do branky se postavil po delší odmlce Bóca a hned v prvním zápase ukázal co se v něm skrývá. Nastoupili jsme letos naposled proti Panterům a chtěli je opět porazit a hlavně využít zaváhání lounských, kteří v prvním zápase pouze remizovali. Hned v první minutě jsme zatlačili soupeře a brankostroj Hruška jim vstřelil na uvítanou první branku. Hra se pak vyrovnala, ale soupeři se nedařilo přejít přes střed hřiště a vytvořit si nějakou kloudnou akci. V minutě jedenácté si Jablkoň zpracoval vyhozený míček a svým druhým zápisem, nám dal slibný dvoubrankový náskok. Žatečtí se snažili, ale celý team hrál zodpovědně dozadu a nedával soupeři moc šancí. V druhé půli se po dlouhé odmlce, zaviněné špatným timeingem, pomalým přesouváním k brance a tak, trefil Jarda Dort Dorňáků. Při zmatku v malém brankovišti dorazil za bezmocného brankáře Jablkoňovu nahrávku. Jardovi se to asi zalíbilo a v jedenácté minutě třetí části vsítil další branku po nahrávce Penkiče. Panteři zvyšovali svoji aktivitu, ale po krásné akci Hajného Vojty a střílejícího Slabáka jsme zvyšovali na 5 : 0. V poslední minutě zápasu dostal Penkič parádní nahrávku zpoza branky od Jablkoně a nekompromisně zavěsil. Bóca po celý zápas neměl moc práce a pokud na něho něco šlo, tak to s přehledem likvidoval. Panterům jsme na rozloučenou dali krásného kanára a zvítězili 6 : 0.