12.kolo, neděle 25.1.2004,
Jazzmani Žatec
-
3:5
Branky a nahrávky: Borovička 2 (Slabihoud, Pieter), Vinter, Slabihoud (Hruška), Hruška.
Florbal Chomutov: Navara - Slabihoud - Vinter - Pieter - Šamaj - Novotný - Penk - Borovička - Hruška - Mikovec - Dorňák - Sajner - Hromádka - Hajný V.

Mezi zápasy jsme opět důkladně rozebrali taktiku na našeho příštího soupeře a zároveň uhasili velkou žízeň po předchozím zápasu. S Jazzmany jsme se potkali nejen při zápase, ale díky prvotřídní organizaci turnaje naším chomutovským rivalem, jsme se s nimi viděli i před zápasem v šatně a po zápase s některými i ve stejné sprše. Začali jsme opravdu svižně. Ve třetí minutě vstřelil branku podle zápisu Poštul a hned v páté minutě po parádní nahrávce středem skóroval Bory. V sedmé minutě se podařilo jazzmanům snížit, ale do konce třetiny se nic vážnějšího nestalo. V polovině zápasu se trefil Slabák a dvě minuty před koncem třetiny se trefil znovu Bory. Vedení 4 : 1 jsme již nechtěli pustit, ale v páté minutě soupeř snížil a 19 vteřin před koncem dal svoji třetí branku. Poté se odhodlal hrát power play, ale Jablkoň nekompromisně hnedle z půlky hřiště skóroval do prázdné branky. Vyhráli jsme nad Jazzmany opět 5 : 3.

Díky dvoum výhrám jsme se posunuli do čela naší divize.