11.kolo, neděle 25.1.2004,
-
TJ Lokomotiva Louny
4:3
Branky a nahrávky: Sajner (Borovička), Hruška (Slabihoud), Penk (Šamaj), Slabihoud (Šamaj).
TJ Lokomotiva Louny: Navara - Slabihoud - Vinter - Pieter - Šamaj - Novotný - Penk - Borovička - Hruška - Mikovec - Dorňák - Sajner - Hromádka - Hajný V.

V neděli 11.1.2004 jsme pořádali 5-tý turnaj sev. přeboru mužů v chomutovské městské sportovní hale. Hned první zápas turnaje jsme sehráli proti mosteckým Wings. V minulém zápase jsme s nimi ztratili vedení 3 : 1 a nakonec jsme pouze remizovali. Do tohoto zápasu jsme nastoupili s tím, že musíme eliminovat V neděli 25.1.2004 jsme opět sehráli dvě utkání na domácí palubovce. Turnaj pořádali chomutovští lokomotiváci a tak jsme se mohli soustředit jen na dvě důležitá utkání. V prvním utkání nás čekal soupeř velice těžký, který nám na začátku soutěže uštědřil potupnou prohru 1 : 5. V Lounech jsme zápas nezvládli, a tak jsme se na Lokomotivu Louny - Postoloprty připravili lépe. Bohužel někteří naši hráči si zapomněli nařídit hodinky a nestihli nebo se dokonce nedostavili k zápasu ( pan Hromádka byl ještě v papučích u snídaně, když byl povoláván k zápasu a mladík Vojta Hajný se po noci plné učení, nestihl včas probrat ). Věděli jsme, že pokud soupeře budeme hned od úvodu zápasu atakovat a celoplošným důrazným pressingem mu znepříjemňovat rozehrávku, tak máme šanci uhrát dobrý výsledek. Hned ve třetí minutě se parádně trefil Sajny. Ve třinácté minutě se podařilo lounským srovnat, ale naše odpověď přišla hned za několik sekund a Jablkoň zvyšoval na 2 : 1. Ve druhé minutě druhé části se blýskl Penkič a to jsme již vedli slibných 3 : 1. Bohužel po kiksu před brankou jsme v sedmé minutě dovolili soupeři snížit a po Penkičovu extenpóre, kdy se v desáté minutě nechal vyloučit na 5 min. + ČK2, jsme v oslabení dostali vyrovnávací branku. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 3 : 3. Hned v úvodu poslední části jsme dali soupeři šanci hrát přesilovku, ale naštěstí pro nás si žádnou větší šanci nevytvořil. Zápas směřoval k remíze. V jedenácté minutě jsme rozehrávali trestný úder a po střele Slabáka jsme se dostali do vedení. Branka padla dík ukázkovému clonění Jardy Dorňáka, dík skvělé hře co jsme hráli, dík Slabákovo dětem, rodičům, příbuzným, jeho ženě atd.. Nakonec se nám vedení podařilo uhájit a šťastně jsme vyhráli 4 : 3. Bohužel v tomto utkání jsme přišli o Penkiče, který dík trestu nemohl dohrát ani nastoupit na další zápas a o Sajnyho, kterému zranění stehenního svalu nedovolovalo dokonce ani chodit.