Jazzmani Žatec
5:3
Branky a nahrávky: Hruška 2 (Penk 2), Ledvinka, Dorňák (Hruška), Mikovec.
Florbal Chomutov: Navara - Slabihoud - Vinter - Novotný - Šamaj - Ledvinka - Hromádka - Penk - Borovička - Hruška - Mikovec - Pelc - Dorňák

Po prvním velice emotivním zápase jsme ihned opustili halu a běželi zapít bol do restaurace pod kostelem. Po dvou hodinách jsme ze sebe odhodili veškerý zármutek a byli jsme psychicky, né tak fyzicky připraveni na našeho druhého soupeře, Jazzmany ze Žatce. Tito pánové nás před několika lety s přehledem poráželi a díky jejich postupům a pádům jsme se po čtyřech letech opět potkali v soutěžním klání. Zápas jsme začali opravdu parádně a hned ve třicáté vteřině prohrávali 0 : 1. V polovině první třetiny vyrovnal z trestného úderu Jablkoň po nahrávce Penkiče. Bohužel ve třinácté minutě jsme opět inkasovali. Ve druhé minutě druhého dějiství lišácky skóroval, jazzmanský přeběhlík v našem kroji, Ledvis. Ani nečekal až mladí jazzmani zakleknou po odpískaném faulu a ihned z místa přestupku vystřelil do branky. Vyrovnaný stav vydržel pouze jednu minutu a opět jsme inkasovali. V desáté minutě se nám podařilo vyrovnat Dortem, přesně v čase, kdy jeden z jazzmanů vyskakoval z trestné lavice. Ve třetí třetině byla hra vyrovnaná a čekalo se kdo vstřelí první branku. Nám se to povedlo po střele Jablkoně v osmé minutě. V ten moment se jazzmani začali hrnout na naši branku a výsledkem bylo zahrání našeho obránce Poštula v malém brankovišti a nařízení trestného nájezdu. Nájezd bravurně vychytal náš mladý brankář Tomáš Navara ( při nájezdu se ani nehnul a byl trefen do břicha ). Finální ránu si pro sebe vybojoval junior Lukáš Mikovec a po samotném nájezdu dal naší pátou branku. Zápas jsme vyhráli 5 : 3.