4.kolo, středa 1.10.2003,
-
TJ Lokomotiva Chomutov
11:4
Branky a nahrávky: Hruška 4 (Penk 2, Pelc, Srb), Pelc 2 (Borovička, V.Hajný), Penk (Tlustý), V.Hajný (Pelc), Borovička (Slabihoud), Dorňák (Hruška), Slabihoud (V.Hajný).
Florbal Chomutov: Navara - Slabihoud - Vinter - Novotný - Šamaj - Tlustý - Penk - Borovička - Hruška - Hajný V. - Pelc - Srb - Dorňák

Konečně po 5 - ti letech našeho účinkování v ligových soutěžích jsme se potkali se soupeřem z našeho města. Hráči Lokomotivy Chomutov se nám postavili statečně, ale prohře 11 : 4 nedokázali zabránit. Po první třetině jsme vedli 5 : 2 a mysleli si, že v dalších třetinách bude skóre naskakovat v podobném tempu. Díky několika vyloučením ve druhé třetině, které nám totálně rozhodili naši herní koncepci, jsme v přídělu nepokračovali a dokonce ji prohráli 2 : 1. Na to se již nemohl koukat náš trestanec Petr Penk ( 2 + 2 + 10 minut v kuse ) a ve třetí třetině zavelel do útoku. Během krátké chvíle jsme zápas zvrhli na naši stranu a po přídělu 5 - ti branek jsme zaslouženě vyhráli.