-
3:3
Branky a nahrávky: Slabihoud (Pelc), Borovička (V.Hajný), Vinter (Novotný).
Florbal Chomutov: Navara - Slabihoud - Vinter - Novotný - Šamaj - Tlustý - Penk - Borovička - Hruška - Hajný V. - Pelc - Srb - Dorňák

Na tento turnaj jsme vyráželi s tím, že musíme přivézt dvě výhry. Jak se později ukázalo, nešťastnou náhodou se tak nestalo. V prvním zápase proti Wings Most jsme nebyli schopni z vyložených šancí vsítit a odskočit soupeři na přijatelný rozdíl, který by na naše hokejky přinesl klid. V průběhu druhé třetiny jsme utekli soupeři na rozdíl dvou branek, ale ve třetí třetině jsme se netrefili vůbec a toho soupeř využil. Nejdříve snížil a pak při našem dvojnásobném oslabení zvýšil tlak a ve hře 5 proti 4 srovnal na konečných 3 : 3. Mrzí nás minimálně 6 promarněných nájezdů nebo dorážek, které jsme z vyložených šancí nedali.