Mocní Tuleni Podbořany
4:3
Branky a nahrávky: Borovička 2 (-, Penk), Penk (Hruška), Slabihoud.
Florbal Chomutov: Navara - Bocian - Slabihoud - Vinter - Novotný - Šamaj - Penk - Borovička - Hruška - Klír - Píša - Pelc - Srb - Dorňák

Druhý zápas nás postavil proti soupeři, kterému jsme měli z loňska co vracet. Dvě prohry s podbořanskými Tuleni, které jsme loni utržili, nám leželi v žaludku. Tuleni takticky postavili do branky pana Frlause v domnění, že letos si opět na něm vylámeme zuby. K našemu velkému překvapení se nám podařilo vstřelit lišácky Borym hned ve třetí minutě branku. Potom si opět vybral slabou chvilku Slabák, kdy byl obrán jako poslední na půlce o míček ( samozřejmě nečistým způsobem ) a po breaku obdržel Bóca vyrovnávací branku. Na konci první třetiny jsme dostali v oslabení druhou branku a nevypadalo to s námi nejlépe. Naštěstí se podařilo Borymu opět vsítit a na začátku druhé části byl stav 2:2. V jedenácté minutě jsme při přesilovce vytvořili velký tlak a po závaru před brankou, ve které bezmocně seděl a hleděl unavený brankář, dal Penkič vedoucí branku. Vedení 3:2 se nám podařilo udržet jen do páté minuty třetí třetiny. Zápas směřoval do remízy a začal se přiostřovat. Na svou šanci ukázat, že tento den byla jen výjimka, se připravil Slabák. Nejdříve byl faulován bez odezvy u rozhodčího, pak konfrontoval svoji váhu s protihráčem, který následně upadl a finále bylo, že si počkal mazácky na špatnou nahrávku soupeře a střelou přibližně z osmi metrů, 47 vteřin před koncem zápasu, dal vítěznou branku. Konečně se nám podařilo dobít podbořanskou tvrz a zvítězit.