Potápěči Stochov
4:10
Branky a nahrávky: Novotný (Penk), Penk (Hruška), Hruška (Penk), Pelc (Penk).
Florbal Chomutov: Bocian - Brouček - Novotný - Slabihoud - Penk - Hruška - Pelc - Dorňák

Stochovští se na nás důkladně připravili, ale první braku jsme vstřelili my. Penkič vystřelil na branku, pak upadl, a do prázdné klece dotlačil poskakující míček, tou dobou v útoku hrající, Doktor. To byla na ukazateli pouze třetí minuta a my tušili, že tento výsledek se nám asi nepodaří udržet do konce zápasu. Stochovští se trápili a utápěli se v nepřesné kombinaci, ale v jedenácté minutě vyrovnali. Do konce třetiny se trefili ještě třikrát a bylo jasné jak to asi opět dopadne. V polovině druhé části snížil Penkič na 2 : 4, ale soupeř nám do konce třetiny odskočil na rozdíl čtyř branek. Ve třetí části dlouho nepadla žádná branka, až při naší přesilovce v polovině třetiny, dvakrát skórovali Potápěči. Do třinácté minuty přidali ještě další dvě branky a skóre ukazovalo nelichotivých 2 : 10. Naštěstí se trefil Jablkoň a po pěkné akci také Rosťa. Zápas skončil 4 : 10.