TJ Lokomotiva Louny
1:3
Branky a nahrávky: Hruška (Pelc).
Florbal Chomutov: Navara - Bocian - Hajný T. - Pieter - Novotný - Tlustý - Penk - Borovička - Hruška - Pelc - Hromádka - Dorňák - Přenosil - Mikovec - Sajner

Další dvě kola severozápadní ligy zavítaly do Chomutova ( 2.10.2004 ). Turnaj jsme pořádali my a očekávali jsme vyrovnané soupeře, které jsme chtěli potrápit a hlavně porazit.

Zápas byl od samého počátku vyrovnaný a o výsledku se rozhodlo až ve třetí části. Lounští se v šesté minutě první třetiny dostali do vedení, ale již v jedenácté po nahrávce Rosti vyrovnával Jablkoň. Na začátku třetí třetiny jsme neuhlídali hráče za brankou a ten kolem tyčky nahodil míček před ní. Tam se zrovna pohyboval náš obránce Petr Novotný a od jeho nohy se míček odrazil do branky. V jedenácté minutě prošla z rohu přihrávka opět do velkého brankoviště, a po té co ji minuli oba dva obránci, v klidu lounští skórovali. Nám se pak nepodařilo vytvořit si dostatečný tlak na zdramatizování zápasu a prohráli jsme 1 : 3.