19.kolo, sobota 1.2.2020, 19:00
-
FBC Slavia Praha
10:11p (5:3, 2:4, 3:3 - 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Salaďak (Andrle), 8. Macura (Zelinka), 13. Kubeš (Rauscher), 13. Macura, 17. Borovička (Kubeš), 23. Zelinka (Macura), 26. Kubeš (Uhlík), 44. Andrle (Borovička), 51. Andrle, 60. Kubeš (Andrle) - 13. Kytka, 14. Jáně (Šafář), 16. Bína, 26. Šafář (Paloušek), 29. Jáně (Laho), 29. Doubek, 33. Blažej (Fojtík), 45. Kytka (Fojtík), 53. Otáhal (Šafář), 56. Paloušek (Laho), 64. Blažej (Fojtík).
Rozhodčí: Lovacký, Tichý. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 37. Střely na branku: 31:35. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 7:3, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:10, 10:10, 10:11.
Florbal Chomutov: Stránský - Nový, Kubeš, Macura, Uhlík, Rauscher, Bursa, Selinger, Salaďák, Andrle, Zelinka, Šamaj M., Borovička
FBC Slavia Praha: Koval - Blažej, Fojtík, Šafář, Laho, Kytka, Malík, Doubek, Kahoun, Otáhal, Pokorný, Bína, Kamberský, Puciow, Paloušek, Jáně

Komentář vedoucího týmu Martina Šamaje (Florbal Chomutov "B"): "Utkání nahoru dolu. V první třetině jsme předváděli dobrou hru, kterou jsme bohužel nepředvedli v druhé třetině a nechali jsme soupeře vyrovnat. Od té doby to bylo vyrovnané utkání, které jsme bohužel ztratily v prodloužení, Děkujeme soupeři za zápas."