18.kolo, neděle 19.1.2020, 17:45
Panthers Praha B
-
16:5 (1:1, 5:2, 10:2)
Branky a nahrávky: 15. Kříž (Tvrdek), 24. Marhefka (Kříž), 33. Tvrdek (Marhefka), 35. Marhefka, 37. Polcar (Mattes), 40. Mattes (Vávra), 41. Janoušek (Kšír), 41. Mattes (Vávra), 44. Vávra (Mattes), 45. Kříž (Marhefka), 48. Janoušek (Hanzl), 49. Kříž, 51. Vávra (Polcar), 52. Jebousek (Tvrdek), 53. Mattes (Polcar), 57. Mattes (Vávra) - 12. Ondřej Halej (Bernas), 30. Selinger (Rauscher), 33. Bernas, 43. Halej (Bernas), 54. Halej (Dušek).
Rozhodčí: Cimrman, Gross. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Střely na branku: 33:28. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 8:3, 8:4, 15:4, 15:5, 16:5.
Panthers Praha B: Kobza - Vávra, Tvrdek, Dopita, Novotný, Lubenský, HAnzl, Jeboušek, Janoušek, Kříž, Kšír, Bárta, Polcar, Mattes, Marhefka, Šafránek
Florbal Chomutov: Patera - Müller, Kubeš, Dušek, Bernas, Rauscher, Soukup, Selinger, Halej, Bursa, Kellermann D.

Komentář trenéra Andrey Novákové (Panthers Praha "B"): "Dneska jsme dokázali být vysoce produktivní, hlavně třetí lajna. Chválím kluky za soustředěnost po celý zápas až na pár výjimek. Děkuji soupeři za zápas."

Komentář trenéra Martina Bociana (Florbal Chomutov "B"): "Skoro dvě třetiny naprosto vyrovnaný zápas, ve kterém jsme spálili až příliš mnoho gólových příležitostí. Ve třetí třetině jsme nakupili až příliš mnoho triviálních chyb a závěr už byl jen čekání na konec. Díky soupeři za utkání."