16.kolo, sobota 25.1.2020, 17:00
-
TJ Lokomotiva Louny
5:6p (0:2, 1:2, 4:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 39. Bernas (Andrle), 44. Soukup (Andrle), 46. Láník (vl. branka), 55. Šamaj J. (Šamaj M.), 60. Bernas (Andrle) - 7. Linka (Láník), 11. Linka (Čonka), 25. Marek (Čížek), 27. Pačmag (Laurich), 49. Šamaj (vl. branka), 61. Čonka (Linka).
Rozhodčí: Herman, Nejedlo. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 29:40. Průběh utkání: 0:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6.
Florbal Chomutov: Stránský - Nový, Šamaj J., Bernas, Bursa, Soukup, Selinger, Andrle, Bohuňovský, Šamaj M., Borovička
TJ Lokomotiva Louny: Frajt - Laurich, Láník, Čonka, Pačmag, Linka, Fürstl, Bočánek, Bielik, Čížek, Frajt, Krupka, Gieszmann, Bendl

Komentář vedoucího týmu (Florbal Chomutov "B"): "Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání. Po prvních dvou ne příliš povedených třetinách, jsme se ve třetí vrátily do zápasu a dokázaly srovnat nepříznivý stav. Prodloužení už jsme bohužel nezvládly."