15.kolo, neděle 15.12.2019, 17:00
Florbal Teplice
-
20:5 (4:3, 7:1, 9:1)
Branky a nahrávky: 7. Fiala (Gebhardt), 8. Soukup, 17. Fiala (Sedlmaier), 19. Fiala (Sedlmaier), 25. Fiala (Gerhard), 27. Gebhardt (Koštoval), 28. Schneider (Severa), 31. Vyskočil (Severa), 35. Gerhard (Gebhardt), 36. Brabec (Pechatý), 40. Pechatý (Severa), 44. Soukup (Severa), 44. Koštoval (Fiala), 49. Severa (Pechatý), 53. Pechatý (Severa), 54. Brabec (Fiala), 55. Stejskal (Pechatý), 59. Soukup, 59. Koštoval (Gebhardt), 60. Schneider (Fiala) - 4. Kubeš (Selinger), 6. Bursa (Hisem), 15. Šamaj J. (Nový), 33. Kubeš (Schäfferhans), 48. Andrle (Soukup).
Rozhodčí: Rubáš, Švec. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 22. Střely na branku: 43:28. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 8:3, 8:4, 13:4, 13:5, 20:5.
Florbal Teplice: Topš (od 41. Hlavsa) - Brabec, Stejskal, Soukup, Koštoval, Gebhardt, Schneider, Fiala, Vyskočil, Severa, Gerhard, Sedlmaier, Pechatý
Florbal Chomutov: Patera - Nový, Šamaj J., Kubeš, Soukup, Selinger, Hisem, Andrle, Šamaj M., Bursa, Schäfferhans

Ohlasy k utkání

Komentář trenéra Martina Severy (Florbal Teplice): "1. třetina totální chaos. Od začátku druhé třetiny jasná záležitost. Věřím, že nás tenhle zápas nakopne k delší bodové šňůře. Díky soupeři, rozhodčím a divákům."

Komentář vedoucího týmu (Florbal Chomutov): "V první třetině by ještě zápas vyrovnaný, ale od druhé třetiny už jsme nestíhali fyzicky i díky včerejšímu náročnému utkání. Blahopřejeme soupeři k vítězství."