7.kolo, neděle 3.11.2019, 13:00
-
Panthers Praha B
15:11 (7:2, 3:4, 5:5)
Branky a nahrávky: 4. Soukup (Müller), 10. Bernas (Soukup), 10. Bernas, 10. Kubeš, 16. Kučera (Bernas), 17. Kubeš, 19. Kučera, 24. Bernas (Soukup), 36. Šulc (Šamaj M.), 39. Šulc, 43. Šulc, 45. Müller (Kučera), 46. Müller (Soukup), 49. Kučera, 58. Šulc - 1. Janoušek, 2. Mattes, 22. Novotný, 28. Hodek (Marhefka), 39. Mattes (Škoda), 40. Hanzl, 42. Hodek, 47. Janoušek (Hanzl), 47. Škoda, 52. Janoušek (Polcar), 59. Lubenský (Dopita).
Rozhodčí: Pekárek, Neumaier. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 56:40. Průběh utkání: 0:2, 7:2, 7:3, 8:3, 8:4, 9:4, 9:5, 10:5, 10:7, 13:7, 13:9, 14:9, 14:10, 15:10, 15:11.
Florbal Chomutov: Patera - Nový, Müller, Kubeš, Kučera, Hisem, Bernas, Soukup, Salaďák, Bohuňovský, Šamaj M., Šulc
Panthers Praha B: Máčala - Dopita, Novotný, Lubenský, Hanzl, Tvrdek, Škoda, Janoušek, Janíček, Polcar, Zelinka, Mattes, Marhefka, Kostřica, Škvor, Hodek

Ohlasy k utkání

Komentář trenéra Martina Bociana (Florbal Chomutov B): "Takový už tradiční zápas se spoustou branek. Důležitý byl obrat v první třetině a pak už jsme to tak nějak udržovali. Díky týmu za výhru a soupeři za zápas."

Komentář trenéra hostů Lukáše Jenšíka (Panthers Praha B): "Zápas jsme ztratili v první třetině, kdy jsme už nedokázali dohnat gólové manko. Díky soupeři za utkání."