10.kolo, sobota 3.12.2005,
FbC Barracudas Slaný
-
6:4
Branky a nahrávky: Mikovec 2 (Slabihoud, Penk), Penk (Šamaj), Hruška (Slabihoud).
Florbal Chomutov: Bóca - Lučan - Slabák - Buřt - Doktor - Šami - Brouk - Penkič - Jablkoň - Stračena - Miki - Dort

Museli jsme šáhnout trochu do sestavy. Místo Doktora šel do obrany Brouk a odjezd pracovníka Rosti nadobro rozbil druhou lajnu. V útoku se točil Penkič, Jablkoň, Stračena, Dort a Miki. Opět jsme inkasovali jako první a to již ve třetí minutě. Druhou branku jsme inkasovali na začátku jedenácté. Soupeři byli aktivní a ihned po získání míčku nás přečíslovali ve středu hřiště. V první minutě druhé části jsme obdrželi třetí branku, ale na tu již ve třetí minutě odpověděl Miki. Za další minutu kontrovali soupeři, stav po dvou třetinách byl 1 : 4. Do třetí části jsme vstupovali s tím, že nemáme co ztratit a pokusíme se něco uhrát. Bohužel hned v první minutě jsme opět inkasovali. Pak jakoby se hra úplně otočila. Začali jsme se tlačit do útočení a zakončili jsme úspěšně několik akcí. V první, čtvrté a osmé minutě se trefil Penkič, Miki a Jablkoň a rázem jsme prohrávali jen o jednu branku. Barracudy byly najednou nervózní a to měli ještě velké štěstí, když Slabák při přesilovce netrefil prázdnou branku, ale pouze jen boční síť. V největším tlaku nás zabrzdila chyba Dorta, který si chytil míček do ruky a byl poslán na trestnou lavici. V závěru třetiny jsme vyzkoušeli hrát powerplay, ale po nedorozumění v útoku se k míčku dostali soupeři a střelou do prázdné pečetili svoji výhru. Výkon jsme sice podali lepší, ale na zvrat v utkání to nestačilo.