Ondřej Šarša, foto: Roman Dušek | 20.10.2019

Čtvrtá domácí výhra! Chomutov se nezalekl brněnských Gullivers a zvítězil

C H O M U T O V - Stále stejný scénář připravují florbalisté Chomutova. I ve včerejším utkání sedmého kola první ligy mužů nechali hosty Gullivers Brno dvakrát odskočit do vedení. Chomutovští se opět nezalekli a dokázali dovést duel do vítězného konce. V poslední třetině nasypali do hostující branky sedm branek a osudu zápasu bylo rozhodnuto. Hráči HEROSu i ve čtvrtém domácím utkání udrželi neporazitelnost.
7.kolo, sobota 19.10.2019, 17:00
-
Sokolo Brno I EMKOCase Gullivers
11:5 (1:2, 3:2, 7:1)
Branky a nahrávky: 19. Pastor (Linc), 21. Štěrba, 35. Šarša, 40. Melíšek (Grener), 44. Melíšek (Grener), 45. Pastor (Linc), 46. Hlaváček (Halej), 48. Novotný (Melíšek), 53. Šafařovský (Melíšek), 55. Halej (Kopp), 60. Pastor - 1. Černoch (Ulman), 5. Házy (Videman), 33. Černoch (Bouška), 34. Házy (Videman), 49. Házy (Foret).
Rozhodčí: Jelínek, Libecajt. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 267. Střely na branku: 31:19. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 8:4, 8:5, 11:5.
Florbal Chomutov: Šantora - Šarša "C", Kellermann E., Novotný, Grener, Hlaváček, Salaďák, Štěrba, Linc, Pastor, Melíšek, Šafařovský, Kučera, Bernas, Halej, Kopp
Sokolo Brno I EMKOCase Gullivers: Krupa - Šmíd, Házy, Bouška "C", Bílej, Nechvátal, Žůrek, Černoch, Zbořil, Ulman, Vrtěl, Videman, Riger, Novák, Pollak, Foret

Sestřih utkání

ROZHOVOR S JIŘÍM ŠAFAŘOVSKÝM (HEROS FLORBAL CHOMUTOV)

ROZHOVOR S MICHALEM HÁZY (Sokol Brno I EMKOCase Gullivers)

Komentář trenéra Martina Bociana (HEROS Florbal Chomutov): "Těžké utkání, které jsme rozhodli až ve třetí třetině. Díky soupeři a velké díky divákům, kteří dnes dorazili ve skvělém počtu. I kvůli nim jsem rád, že jsme zápas (jako obvykle) otočili."

Komentář trenéra Vítězslava Cardy (Sokol Brno I EMKOCase Gullivers): "Totálně jsme prospali začátek třetí třetiny což rozhodlo, do té doby jinak vyrovnané utkání."