3.kolo, neděle 8.9.2019, 16:00
-
TJ Slovan Havířov
13:7 (7:3, 5:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 8. Halej (Kučera), 9. Holovej (Štěrba), 10. Andrle (Halej), 14. Stibor (Šafařovský), 14. Halej (Kučera), 17. Hlaváček, 19. Pastor (Štěrba), 24. Melíšek (Stibor), 30. Kučera (Halej), 33. Kučera (Peksa), 33. Pastor (Štěrba), 36. Melíšek (Novotný), 53. Štěrba (Pastor), - 12. Vavrečka (Herblich), 12. Prorok (Řezáč), 17. Herblich (Prorok), 40. Vavrečka (Gregor), 42. Gregor (Vavrečka), 56. Krupa (Řezáč), 58. Prorok (Sekula).
Rozhodčí: Šuvada, Baloun. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 158. Střely na branku: 39:34. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 6:2, 6:3, 12:3, 12:5, 13:5, 13:7.
Florbal Chomutov: Šantora - Šarša "C", Kellermann E., Novotný, Grener, Peksa, Hlaváček, Holovej, Štěrba, Pastor, Pastor, Šafařovský, Stibor, Melíšek, Halej, Kučera, Andrle, Bernas, Dušek
TJ Slovan Havířov: Zapletálek - David, Sekula, Vylegala, Kukla, Zíta, Gregor, Mrózek, Vavrečka, Herblich, Krupa, Ivan, Kozelský. Lademberger, Řezáč, Prorok

Ohlasy k utkání

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): "V první třetině minutový výpadek, druhá třetina byla jasně v naší režii. Ve třetí jsme měli být lepší a disciplinovanější. Jsme ale rádi za šest bodů z prvního víkendu. Díky divákům, kteří nás i dnes podporovali a soupeři přejeme hodně štěstí."

Komentář Václava Komačky (TJ Slovan Havířov): "Dnes nemám čo hodnotiť. Katastrofa. Možeme byť radi , že sme nedostali 20."