TJ Lokomotiva Louny
3:7
Branky a nahrávky: Mikovec (Tlustý), Hruška (Penk), Penk (Slabihoud).
Florbal Chomutov: Bóca - Lučan - Slabák - Buřt - Doktor - Šami - Brouk - Penkič - Jablkoň - Stračena - Miki - Dort

Smolná lounská sobota 3.12.05, kdy jsme prohráli oba dva zápasy a přišli možná na dobro o Doktora.

Před začátkem tohoto zápasu jsme měli dvě komplet obrany a sedm útočníků. Záda nám jistil Bóca a poprvé i Jirka Žatecký. Zápas jsme nezačali moc dobře. Poslední dobou se nám to stává dost často. V páté minutě jsme už prohrávali 3 : 0, kdy jsme udělali dvě chyby v bránění nabíhajících hráčů a jednou jsme zaspali při rozehrávání trestného úderu. Lounští byli důraznější a nedali nám žádný prostor zadarmo. Na konci třetiny byl vyloučen Doktor a dvě vteřiny před koncem třetiny jsme inkasovali v oslabení čtvrtý hřebíček do rakve. Poměr střel za třetinu (4:5) zdaleka neodpovídal stavu branek. Lounským tam bohužel padlo skoro vše, co vystřelili. V druhé třetině se hra trochu vyrovnala a dokonce jsme nutili soupeře dělat chyby, které byly trestány vyloučením. Dva ze tří trestů si však soupeři zasloužili sami. V obou případech jich bylo na ploše více, než mělo. Paradoxem bylo to, že ani jednu početní výhodu jsme neproměnili a dokonce jsme v deváté minutě při naší výhodě inkasovali. V poslední části jsme ve dvanácté minutě obdrželi šestou branku. Ještě v téže minutě se nám při obranném zákroku zranil náš obránce Doktor. Atakoval se navzájem se soupeřem a přišlápl si čepel hole. Po ní uklouzl a jeho pravý kotník to nevydržel. Kotník měl vytočen o 90°. Záchranka ho odvezla do nedaleké nemocnice, kde byl před šestou večerní operován. Vyhlídky na další aktivní sportování prozatím nemá velké. Došlo ke zlomenině nohy, vykloubení kotníku a zpřetrhání vazů. Prý se za tři měsíce bude moci postavit na tu nohu. Všichni aktéři byli po této události rozladěni a ani na jednom ze soupeřů nebyla znát chuť dohrát zápas. Ve hře se však pokračovalo a my opět ve třinácté minutě inkasovali. Stav 0 : 7 byl hrozný. Nás už však ani nezajímal, mysleli jsme na to co se děje s Doktorem. Ve čtrnácté minutě Miki konečně vsítil a během poslední minuty se ještě podařilo korigovat výsledek Jablkoňovi a Penkičovi. Prohráli jsme zaslouženě, protože náš výkon byl od začátku špatný a závěr, ačkoli byl dobrý, nám po Doktorově úrazu radost už neudělal.