8.kolo, neděle 20.11.2005,
FBC Česká Lípa
-
4:11
Branky a nahrávky: Mikovec 4 (Slabihoud 2, Novotný, Brouček), Penk 2 (Slabihoud, Hruška), Hruška 2 (Penk 2), Šamaj (Brouček), Slabihoud (Brouček), Brouček (Novotný).
Florbal Chomutov: Navaro - Slabák - Buřt - Doktor - Šami - Brouk - Penkič - Jablkoň - Stračena - Miki

Po dlouhé době jsme nastoupili proti hráčům Raisins. Jen pamětníci v našich řadách vzpomínali na náš první vzájemný zápas, kdy jsme prohráli 3 : 8. A toho jsme se chtěli vyvarovat. Bohužel, díky tlačenkám, utopencům a mokům piva jsme v první třetině nepotvrzovali roli papírového favorita. Někteří hráči dokonce nedisciplovaně hráli na úplně cizích postech a to nebylo dobré. V první třetině se trefil Penkič, Jablkoň a poprvé letos i Šami. Jen takovou perličku pro bulvár, pokud by Šami v tomto turnaji nevsítil, tak by určitě prý možná skoro určitě přišel o nějakou část svého porostu. Bohužel i kladenským se vedlo a stav po první části byl 3 : 2. Ve druhé části se trefil Miki a Slabák. V poslední části se trefil Jablkoň, Penkič, parádně Brouk a třikrát Miki. Kladenští skórovali dvakrát a u druhé branky si dovolili zesměšnit jednoho obránce s osmičkou na zádech. Stav na konci utkání byl 11 : 4. Roli papírového favorita jsme potvrdili a zaslouženě vyhráli. Pro Mikiho vydařený zápas, ale ani ostatní se nenechali zahanbit.