6.kolo, neděle 30.10.2005,
FBC Wings Most
-
2:5
Branky a nahrávky: Mikovec 2 (Straka 2), Penk (Novotný), Hruška (Penk), Straka (Mikovec).
Florbal Chomutov: Bóca - Slabák - Buřt - Doktor - Šami - Brouk - Penkič - Jablkoň - Dort - Stračena - Miki

Hráči Wings na nás vyrukovali s jednou hráčkou, která nejméně dvě třetiny unikala pozornosti dosti pozorného Slabáka. Až o druhé přestávce mu spoluhráči prozradili, že hráč s číslem 21 v soupeřově trikotu není muž jako on, ale dívka. Zápas pro nás začal velmi dobře. Ve druhé minutě první části jsme vedli již 2:0, když se trefil Penkič a Miki. Ve čtvrté minutě jsme inkasovali branku. V sedmé minutě to bylo opět o dvě branky, když se trefil Jablkoň. Konečné skóre první části určila zmiňovaná 21, která vsítila z trestného úderu. Opět jsme při této standardce nepokryli všechny protihráče. Hra se v druhé části vyrovnala a my jsme nebyli schopni si pořádně nahrát. Znovu jsme se nervovali a kupili chybu na chybu. Naštěstí soupeř byl ve stejné situaci a našeho trápení nedokázal využít. Nakonec na konci této části vsítil Stračena a Miki, kteří nás posunuli do klidnějších vod. Třetí třetinu jsme, až na vyloučení, milovníka trestných lavic, Brouka, odehráli v klidu a vítězství jsme si pohlídali.

Po dvou turnajích v této obří hale jsme si odvezli plný počet bodů - 8.