12.kolo, sobota 3.11.2018, 18:00
-
TJ Slovan Havířov
8:2 (1:0, 4:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 19. Šarša (Pastor), 30. Fiala (Smetana), 32. Semerád (Šafařovský), 34. E. Štěrba (J. Štěrba), 35. Linc (Semerád), 45. Šafařovský (Stibor), 52. E. Štěrba (Pastor), 60. Pastor (Šafařovský) - 26. Vavrečka (Tichý), 56. Hromádka (Vavrečka).
Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 2 + Ondřej Bejček (CHM) OS:2. Využití: 1:0 . V oslabení: 0:1. Diváci: 165. Střely na branku: 38:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 8:2.
Florbal Chomutov: Vlček (Ščurko) - Šarša (C), Kellermann, E. Štěrba, J. Štěrba, Pastor, Novotný, Semerád, Linc, Šafařovský, Stibor, Smetana, Fiala, Giptner, Bejček, Kopp, Hlaváček
TJ Slovan Havířov: Zapletálek (Hykl) - Špaček, Tichý, Hromádka, Kuczera, Gregor, Mrózek, Hořecký, Blahut, Kezua, Vavrečka, Kozelský (C), Chládek, Smeták, Pavlík, Řezáč, Prorok

Komentář Jakuba Šimka (Florbal Chomutov): "Soupeř do Chomutova evidentně přijel bránit a hrozit z rychlých útoků. První třetinu se mu tato taktika dařila. Od 2. třetiny jsme dokázali přidat v pohybu bez míčku a zrychlili celkově hru a to rozhodlo zápas. Jdeme zregenerovat a zítra hurá na Brno. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům."