F1, sobota 8.4.2017, 18:00
-
TJ Sokol Mukařov - Tago Mago
7:8 (1:3, 4:2, 2:3)
Branky a nahrávky: 20. T. Fiala (L. Fiala), 21. L. Fiala (T. Fiala), 23. T. Fiala (L. Fiala), 33. Andrle (Bejček), 38. Pastor (Jäschke), 42. Šulc (Bejček), 42. T. Fiala (L. Fiala) - 9. Sláma (J. Fiala), 17. Vaculík (Sláma), 19. Sláma, 24. Otto, 39. Noha (Schubert), 41. Vaculík, 46. Otto (Noha), 60. Svatoš (Vaculík).
Rozhodčí: Kytler, Sommer. Vyloučení: 5:4 + navíc 10 minut Vaculík (MUK). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 581. Střely na branku: 25:24. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:6, 7:6, 7:8.
Florbal Chomutov: Šantora (Vlček) - Šarša (C), Šnábl, Pačmag, Turek, Klíma, Šulc - Chocholoušek, T. Fiala, L. Fiala - Jäschke, Fokt, Pastor - Kopp, Bejček, Andrle a Štěrba.
TJ Sokol Mukařov - Tago Mago: Mrkos (Bína) - Šiman, Drahorád (C), Piskalík, Otto, Vaculík, Sláma, J. Fiala, Zbyněk, Smutný, Svatoš, Schubert, Kášek, Noha a Kalát.

Komentář trenéra Martina Bociana (Florbal Chomutov): „Vyrovnané utkání, dnes nám malý kousek chyběl. Zítra musíme být trochu klidnější a trochu odhodlanější, pak sérii vyrovnáme. Díky soupeři a divákům.“

Komentář trenéra Marka Chlumského (TJ Sokol Mukařov): „Téměř 600 diváků táhlo Chomutov dopředu, ale Traverza díky skvělému nasazení dokázala domácí tým zastavit a v poslední minutě vyhrát utkání. Děkuji soupeři, skvělým divákům a hráčům, kteří do toho dali vše.“