17.kolo, neděle 29.1.2017, 16:00
MITEL Florbalová akademie MB
-
9:2 (4:0, 3:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 6. Sobotková (Palatínusová), 8. Sobotková (Palatínusová), 18. Machačová (Palatínusová), 20. Machačová (Palatínusová), 27. Machačová (Palatínusová), 30. Sobotková (Machačová), 34. Sobotková (Nejedlá), 49. Palatínusová (Machačová), 58. Sobotková (Machačová) - 47. Schoberová (Kopýtková), 53. Janouchová (Egermaierová).
Rozhodčí: Nejedlo, Zimina. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Střely na branku: 39:19. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1, 8:2, 9:2.
MITEL Florbalová akademie MB: Karli - Menzelová, Culková (C), Kubíčková, Nejedlá, Zelená, Řeháková, Sobotková, Viktorová, Dvořáková, Palatínusová a Machačová.
Florbal Chomutov: Lerchová (Štěpánová) - Klímová, Chodurová, Kratochvílová, Prošková, Vágnerová - Schoberová, Bratschaedlová, Kopýtková - Egermaierová, Janouchová, Beránková (C).

Martin Šácha (trenér Florbalová akademie MB): "Povedl se nám vstup do zápasu a za první dvě třetiny bych chtěl holky pochválit. Mrzí mě polevení ve třetí třetině, i přes to, že byl zápas již rozhodnut. Děkuji všem zúčastněným."

David Tauš (trenér Florbal Chomutov): "Dnešní utkání bylo pro nás velmi náročné a tímto utkáním jsme ukončili venkovní zápasy. Před námi jsou jenom domácí utkání na které se připravíme. Děkuji soupeři za utkání."