18.kolo, sobota 30.1.2016, 18:00
-
FB Hurrican Karlovy Vary
10:7 (3:0, 3:1, 4:6)
Branky a nahrávky: 1. L. Fiala (T. Fiala), 2. Krajník (Štěrba), 7. Krajník (Chocholoušek), 25. Bejček (Kopp, 31. Jäschke (Trávníček), 37. T. Fiala (Chocholoušek), 49. L. Fiala (T. Fiala), 51. Trávníček (Jäschke), 57. Šulc, 58. L. Fiala (T. Fiala) - 38. Macek (Gasparik), 47. Černý (Horký), 49. Černý, 49. Horký, 56. Horký (Macek), 57. Hanč (Horký), 59. Kalina (Mazanec).
Rozhodčí: Knap, Knežík. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 192. Střely na branku: 33:27. Průběh utkání: 6:0, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7.
Florbal Chomutov: Trhlík (Dvořák) - Šarša (C), Krajník, Šulc, Klíma, Šnábl - L. Fiala, T. Fiala, Chocholoušek - Kopp, Bejček, Andrle - Trávníček, Jäschke, Štěrba.
FB Hurrican Karlovy Vary: Leitner (37. Novotný) - Růžek, Hejl, Horký, Macek, Gasparik (C), Kalina, Rybka, Mosler, Bečka, Mazanec, Černý, Hanč, Svatek, Jaroš a Cink.

Martin Bocian (trenér Chomutova): "Zodpovědný výkon v prvních dvou třetinách a nakonec důležité tři body, i když ve třetí části jsme vyrobili spoustu zbytečných chyb. Děkujeme soupeři za dobré utkání, přejeme hodně štěstí do dalších bojů a děkujeme divákům."

Miroslav Závora (trenér Karlových Varů): "Nedokázali jsme se dnes dostat do zápasu hned od začátku, poslední třetinou se zápas nedá vyhrát. Děkujeme soupeři a fanouškům."