ČF2, neděle 22.2.2015, 16:00
-
TJ Turnov
10:9p (3:4, 3:1, 3:4 - 1:0)
Branky a nahrávky: 3. T. Fiala (Chocholoušek), 14. Šarša (Štěrba), 20. T. Fiala (Pačmag), 28. Jäschke (Trávníček), 39. Chocholoušek (Novotný), 40. Štěrba (Jäschke), 43. Fokt (Kämpf), 47. Novotný, 54. Kämpf (Fokt), 65. Štěrba - 8. Seidl (V. Palatínus), 13. Matěcha (Němeček), 15. Nezdara (Erler), 20. Erler (Matěcha), 36. Matěcha (Erler), 49. Matys, 50. Erler (Matěcha), 50. V. Palatínus (Matys), 56. Matys (A. Palatínus).
Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 1:1, navíc Pala (TUR) 5 minut. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 357. Střely na branku: 68:37.
Florbal Chomutov: Burda - Novotný, Bejček, Šarša, Turek, Pačmag, Šulc - Andrle, Fokt (C), Kämpf - Trávníček, Jäschke, Štěrba - Kopp, T. Fiala, Chocholoušek
TJ Turnov: Suchomel - Havlín, Seidl, Erler, Němeček, Salaba, A. Palatínus, V. Palatínus, Pala, Matys, Matěcha, Kolomazník, Nezdara, Hejduk

Martin Bocian (Chomutov): Jestli takhle budeme v play-off pokračovat, tak dostanu infarkt. Důležité vítězství, ale ještě nás čeká hodně těžká série. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.

Jan Kovář (Turnov): Divácky velice atraktivní utkání, rozhodlo naše 5ti minutové oslabení. V prodloužení měli více štěstí domácí. Děkujeme za hezky uspořádané utkání a těšíme se v Turnově.