21., neděle 21.3.2010, 13:45
-
SK Bivoj Litvínov B
13:2 (2:1, 5:0, 6:1)
Branky a nahrávky: 7. Pačmag (Holý), 13. Nový (Morava), 19. Nový (Borovička), 19. Morava (Nový), 26. Nový (Borovička), 28. Morava (Kämpf), 30. Pačmag (Fokt), 31. Kämpf (Morava), 37. Borovička (Burda), 42. Bendl (Havel), 43. Borovička (Morava), 44. Nový, 44. Bendl (Fokt).
Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Florbal Chomutov: Burda - Pačmag, Holý, Štípek, Kämpf - Havel, Fokt, Bendl - Borovička, Morava, Nový (C)

Z pozice vedoucího celku tabulky a s vědomím, že jeden z hlavních konkurentů o den dříve zaváhal, odjíždělo "A" mužstvo v neděli na turnaj do Loun. Jejich soupeřem byli SK Bivoj Litvínov B a FbC Panteři Žatec.

Bivoj přesvědčivě poražen

V utkání proti litvínovskému "béčku" jsme měli být favority, přesto jsme cítili, že nevyzpytatelný soupeř bude klást velký odpor. Zprvu to tak také bylo, když jsme jako první inkasovali. Ještě do konce první třetiny se nám však podařilo potvrdit mírnou herní převahu a skóre otočit na 2:1.

Tím jsme nabyli potřebnou jistotu a druhá třetina už byla mnohem jednoznačnější částí hry. Branky padaly pouze do sítě Litvínovských, bylo jich přesně 5 a výsledek 7:1 po dvou třetinách byl velmi výmluvný. Ve stejném duchu se pokračovalo i nadále, skóre narostlo zejména v poslední pětiminutovce až na 13:1. Stejně jako první, tak i poslední gólové slovo si vzal soupeř a v úplném závěru pouze kosmeticky upravil na konečných 13:2.