6.kolo, sobota 25.10.2014, 16:00
1.FBK Campus Jablonec nad Nisou
-
7:8 (3:2, 1:4, 3:2)
Branky a nahrávky: 4. Strýček (Sekyra), 15. Procházka (Sekyra), 20. Veselý (Sekyra), 33. Sekyra (Král), 47. Sekyra, 56. Procházka (Sekyra), 60. Veselý (Procházka) - 10. Pastor (Dudek), 11. Novotný (Šarša), 25. Chocholoušek (L. Fiala), 30. Kämpf (T. Fiala), 38. T. Fiala (Chocholoušek), 38. Pastor (Dudek), 48. Dudek (Jäschke), 51. Novotný (Pastor).
Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 15. Střely na branku: 35:32. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:6, 5:6, 5:8, 7:8.
1.FBK Campus Jablonec nad Nisou: Švec - Schlindenbuch (C), Čeřovský, Veselý, Strýček, Jarolímek, Havel, Sekyra, Měkota, Čivrný, Hujer, Král, Procházka, Škodný
Florbal Chomutov: Vlček - Pačmag (C), Krajník, Šarša, Novotný, Chytrý, Kämpf - Dudek, Jäschke, Pastor - Kopp, Bejček, Trávníček - L. Fiala, T. Fiala, Chocholoušek

Lukáš Javůrek (Jablonec nad Nisou): „Druhá třetina nás stála tři body. Potvrdilo se, že na Chomutov umíme, ale dokud nebudeme schopni odehrát zápas konstantním výkonem, budeme o body přicházet. Děkujeme Chomutovu za pěkný zápas.“

Tomáš Kubeš (FbC 98 Chomutov): „Poslední minuty zápasu byly kruté, ale tři body si vezeme domů. Z venkovních zápasů je to pro nás moc důležité. Soupeři děkujeme za výborný zápas a těšíme se na odvetu u nás doma.“