Redakce | 02.09.2012

Chomutov udolal Benešov v prodloužení a postupuje do 3. kola Poháru České pojišťovny!

C H O M U T O V - V neděli 2. září florbalisté Chomutova vyrazili do Benešova, kde sehráli 2. kolo Poháru České pojišťovny. Sice Chomutov v tomto zápase dostal 18 trestných minut, ale i přesto zvítězil v prodloužení 6:5 a postupuje do 3. kola Poháru České Pojišťovny. Vyrovnal tím svůj dosud nejlepší výsledek z loňského roku. V dalším duelu vyřazovacích bojů nastoupí v neděli 9. září od 19:30 v Mariánských Lázních proti TJ Baník Sokolov.
POH2, neděle 2.9.2012, 11:00
SK Florbal Benešov
-
5:6p (1:1, 1:3, 3:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 17. Pícha (Bartůšek), 35. Hlaváček (Vašíček), 46. Mičlo (Pícha), 50. Chod (Vnouček), 55. Chod (Vnouček) - 17. Bendl (Pacher), 28. Bendl (Morava), 29. Dvořák (Morava), 35. Morava, 47. Jäschke (Nepovím), 68. vlastní branka soupeře.
Rozhodčí: Kněžík, Joska. Vyloučení: 2:9. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 31:20. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6.
SK Florbal Benešov: Brož - Chod, Vnouček, Čížkovský (C), Bartůšek, Vašíček, Jaeger, Zdeněk, Mičlo, Pícha, Hlaváček, Vorel
Florbal Chomutov: Burda - Kešner, Machovec, Šarša, Štětina - Morava, Fokt (C), Kämpf - Nepovím, Jäschke, Štěrba - Pacher, Dvořák