14., sobota 16.1.2010, 09:00
TJ Lovochemie Lovosice Veterans
-
3:9 (2:6, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 3. Morava (Kämpf), 9. Fokt (Penk), 11. Morava (Nový), 11. Morava, 13. Bendl (Havel), 15. Nový (Štípek), 30. Bendl (Fokt), 34. Kämpf (Nový), 44. Pačmag (Havel).
Rozhodčí: Kučera, Polanský. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 20. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:8, 3:8, 3:9.
Florbal Chomutov: Vlček - Pačmag, Penk, Štípek, Maštalířský - Havel, Fokt, Bendl - Kämpf, Morava, Nový

Před Vánoci čtyřikrát po sobě zvítězili, což vůbec poprvé v historii vyneslo tým Chomutova na první příčku 3.ligy. Tuto pozici jeli muži "A" obhajovat v sobotu 16.ledna do lovosické haly SH Chemik. Jako první se nám do cesty postavil domácí celek Lovosic, který nezačal vůbec špatně. Ve 3. minutě se dokonce ujal vedení. Pak ale začaly úřadovat naši střelci a drtivým náporem dokázali v první třetině vytvořit výsledek 6:2. Zbytek utkání už zdaleka nenabídl takové tempo, přesnost ani rychlost, proto zápas skončil 9:3.