Kanonýři Kladno
-
6:2 (0:0, 6:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 40. Náther (Dvořák), 56. Kämpf.
Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 25. Průběh utkání: 6:0, 6:2.
Florbal Chomutov: Burda - Pačmag, Kešner, Silovský, Náther - Morava, Fokt, Kämpf - Dudek, Dvořák, Bendl

V prvních dvaceti minutách drželi chomutovští se soupeřem krok. Několikrát dokázali ohrozit domácí branku, ale skóre se neměnilo. rozhodující částí tohoto duelu byla druhá třetina, kdy Kladenští plně přebrali otěže a využívali velkého množství svého soupeře. Až v závěru druhé třetiny za stavu 6:0 vstřelil první gól Chomutova Josef Náther. V poslední části se hra ustálila a tempo trochu opadlo. Přesto bylo k vidění několik hezkých akcí na obou stranách. V závěru si oba soupeři vyzkoušeli přesilové hry v dohodnutých čtyřminutových blocích. Ani jeden z týmů početní výhodu nevyužil, naopak Tomáš Kämpf upravil v oslabení na konečných 6:2.

Martin Bocian (Chomutov): Zápas byl pro nás kvalitní přípravou a jsme rádi, že jsme ho mohli odehrát. Bohužel jsme se ani v tomto zápase nevyvarovali slabé pasáži. Tentokrát to byla druhá třetina, kdy jsme kupili chybu na chybu a soupeř toho využil. Byl to dobrý test na blížící se turnaj.