Oficiální web florbalového klubu Chomutov
09.10.2016 | Redakce, foto: Roman Dušek (www.mazlik.net)

Velký návrat ztraceného syna! Florbal Chomutov posiluje Daniel Fokt

Velký návrat ztraceného syna! Florbal Chomutov posiluje Daniel Fokt
C H O M U T O V - Před týdnem prohráli Chomutovští o gól v Liberci, včera ztratili dobře rozehraný zápas proti Turnovu. Severočechy trápí nevyrovnané výkony a úzký kádr a začali hledat cestu ke zlepšení. A první dobrá zpráva na sebe nenechala dlouho čekat. Do Chomutova se po více než roce vrací velká postava klubu, produktivní hráč a strůjce celé řady úspěchů Daniel Fokt.

Daniel Fokt

V Chomutově 2006-2015
338 zápasů
279 gólů
323 asistencí
602 bodů
380 trestných minut
Chomutov po dobrém vstupu do soutěže dvakrát klopýtl. Žádná hysterie se nekoná, ale zároveň nechtějí trenéři ponechat nic náhodě. „Věříme týmu, který máme, ale zároveň jsme přesvědčeni, že dokážeme z týmu vymáčknout lepší výkony. Potřebujeme zkušenosti, klid a přehled v rozhodujících momentech. Chceme se prát o postup do 1. ligy a k tomu potřebujeme zvýšit konkurenci,“ říká trenér týmu Martin Bocian.

První výraznou posilou, která by měla přispět k lepším výsledkům, je Daniel Fokt. Hráč, který má na kontě 9 ligových sezón v chomutovském dresu, více než 350 utkání a přes 600 kanadských bodů. Byl jedním z hlavních strůjců všech mládenických i dospělých úspěchů klubu. Později strávil necelou sezónu v Kadani, nyní již několik měsíců florbal nehrál. Teď se v klubu radují z velkého návratu! „Dan byl jedno z prvních jmen na seznamu, po devíti sezónách v našem dresu je to jedna z nejvýraznějších postav našeho klubu, je spojen s jeho nejvýraznějšími úspěchy. Proto jsem se na něj obrátil s prosbou o pomoc a jsem moc rád, že nabídku přijal,“ dodává Bocian.

Kdy poprvé zasáhne do utkání zatím není jisté. „Bude záležet na vzájemné dohodě, na tom, jak se bude cítit. On sám chce být co nejlépe připraven, ale budu rád, když nastoupí co nejdříve,“ dodává Bocian. A prý to zdaleka nemusí být poslední změna v kádru.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři