Oficiální web florbalového klubu Chomutov
OSMIFINÁLE POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY (19:30): Florbal Chomutov vs. FbŠ Bohemians (ONLINE / VIDEO)
18.05.2018 | Redakce, foto: Roman Dušek (www.mazlik.net)

Spolupráce pokračuje! Chomutovští hráči budou nadále posilovat Kadaň

Spolupráce pokračuje! Chomutovští hráči budou nadále posilovat Kadaň
C H O M U T O V - V uplynulé sezóně byla vůbec poprvé navázána užší hráčská spolupráce mezi celky Chomutova a Kadaně. Umožnil to postup Florbal Chomutov do 1. ligy a s tím spojená možnost využití střídavých startů pro mladé florbalisty. V započatém formátu chtějí oba kluby pokračovat i v ročníku následujícím. V tuto chvíli probíhají jednání o konkrétní podobě.
Hned šestice chomutovských hráčů měla v minulé sezóně vyřízeny střídavé starty z Chomutova do Kadaně. Nejstabilnějším členem sestavy Katů byl obránce Miloš Šulc, který nastoupil ve 26 zápasech a připsal si 30 bodů. V lednu se jeho střídavé starty změnily na trvalý přestup. Pravidelně nastupovali také útočníci Vít Andrle (10 zápasů) a Tomáš Břešťan (11 zápasů). Čtyřikrát nastoupil Erich Kellermann, třikrát Ondřej Kopp a jednou Ondřej Bejček. Ve stejném formátu střídavých startů hráčů do jedenadvaceti let chtějí oba kluby pokračovat i nadále.

Nad rámec této spolupráce posílil před koncem přestupního období Kadaň velezkušený bek Marek Pačmag, který měl výrazně pomoci v cestě do play off. Rozhodně není vyloučeno, že i letos se v kadaňském dresu objeví některá z dřívějších stálic chomutovské sestavy.

V současné době probíhají jednání mezi zástupci obou klubů na konkrétní podobě spolupráce pro následující ročník a o případných novinkách budeme informovat.

Generální partneři

Hlavní partneři