Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA ŽEN - 18. KOLO | Florbal Chomutov vs. Prague Tigers Nehvizdy | 2:3 | ONLINE
06.08.2008 | Redakce

Od srpna mohou hráči u Spinfla nakupovat se slevou 30%

Od srpna mohou hráči u Spinfla nakupovat se slevou 30%
C H O M U T O V - Již více než rok trvá spolupráce klubu FbC 98 Chomutov a společnosti Spinflo, s.r.o., výhradního distributora značky Unihoc pro Českou republiku. Dosud mohli naši hráči při nákupu této značky ušetřit 15%, v následující sezóně to bude přesně dvojnásobek.
Také dosud klub dostával vše od Spinfla o třetinu levněji, hráčům to však distribuoval se slevou 15% s tím, že rozdíl šel do klubové kasy. „Stejně jsme ale pravidelně jednou do roka dělali akci, kdy jsme hráčům dávali slevu celých 30% na nákup především hokejek, což jsou pro nás "nejziskovější" věci. A z potítek, čelenek a podobných doplňků příliš nezbohatneme,“ prozrazuje předseda klubu Martin Bocian. Od teď tedy prodáváme za stejnou cenu, za jakou budeme zboží nakupovat.

Spolupráce se společností Spinflo, s.r.o. zatím probíhá k oboustranné spokojenosti. Od července 2007 nakoupil klub a hráči vybavení v celkové hodnotě přesahující 115.000 Kč. A spolupráce by měla pokračovat i nadále. „Smlouvu máme ještě na následující sezónu. Nyní chystáme nejen nákup nové sady dresů Unihoc pro celý klub, ale i dalšího vybavení, zejména pro trénink.“

Ruku v ruce se Spinflem, jde i spolupráce s Tatranem Střešovice. Už nyní se připravuje druhý ročník prosincového dorosteneckého turnaje. Od toho předchozího by se měl lišit především nasazením profesionálních rozhodčích. „Opět očekáváme účast české špičky. Po loňských zkušenostech chceme kvalitu turnaje posunout zase o kousek dál.“ Na nedávném turnaji Czech Open se zástupci obou klubů shodli, že by byla oboustranně prospěšná častější zápasová konfrontace, zejména v kategorii dorostu a juniorů.

„Naše vztahy jsou na velice korektní úrovni. Samozřejmě, že iniciativa je ve většině případů vyvíjena z naší strany, snažíme se zajistit našim hráčům zápasy proti silným celkům, jakým Tatran bezesporu je. Největším problémem je vždy najít vhodný termín, který by vyhovoval oběma stranám. Poprvé bychom Tatran rádi přivítali v Chomutově ještě do konce prázdnin, ale záleží, zda jim to nebude kolidovat s přípravou na turnaj ve Švýcarsku,“ doplnil Martin Bocian.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři