Oficiální web florbalového klubu Chomutov
26.02.2020 | Redakce, foto: Roman Dušek

Na pozici sportovního manažera Florbal Chomutov nastupuje Martin Hýsek

Na pozici sportovního manažera Florbal Chomutov nastupuje Martin Hýsek
C H O M U T O V - V personální struktuře sekretariátu Florbal Chomutov dochází k již dříve avizované změně. Na pozici sportovního manažera nově nastupuje dlouholetý trenér dívčích týmů a v posledních dvou letech také asistent trenéra mužů Martin Hýsek. Nahradí tak Petra Pastora, který funkci ke konci února opouští.

Martin Hýsek novým sportovním manažerem

Osoba Martina Hýska je každému, kdo se pohybuje v prostředí Florbal Chomutov, velmi dobře známa. Již více než šest let je jedním z důležitých členů trenérského týmu našeho klubu. V minulosti vedl zejména dívčí družstva, ovšem od roku 2018 je také jedním z trenérů mužského A týmu v 1. lize.

Poté, co se vedení klubu dohodlo na ukončení spolupráce s Petrem Pastorem, byl nástup Martina Hýska na post sportovního manažera první volbou. „Byla to pro nás priorita, žádnou záložní variantu jsme neřešili. Je to člověk s vysokým morálním kreditem, který má mezi členy klubu výborné jméno a těší se velké důvěře. Navíc je to zkušený manažer. To jsou výborné předpoklady, proto jsem výkonném výboru navrhl pouze jeho a jsem velmi rád, že jsme se domluvili. Budoucnost jistě ukáže, že šlo o správné rozhodnutí,“ říká předseda klubu Martin Bocian.

Martin Hýsek začne agendu sportovního manažera přebírat již v příštích dnech. Oficiálně v klubu nastoupí od 1. dubna 2020. „Velmi se těším na spolupráci uvnitř klubu s lidmi, kteří obětují veškerý svůj čas Florbalu Chomutov. Věřím, že mé zkušenosti napomohou k ještě lepšímu chodu klubu a posuneme se zase o kousek dál. Cítím velkou zodpovědnost a jsem připraven být nápomocný každému členovi našeho klubu,“ neskrývá ambice Martin Hýsek.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři