Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
13.11.2018 | Ondřej Šarša, foto: Vladimír Kapuš

Chomutov posiluje! Z Litvínova přichází dvoumetrový brankář Milan Stránský

Chomutov posiluje! Z Litvínova přichází dvoumetrový brankář Milan Stránský
C H O M U T O V - Stávající chomutovskou dvojici Ščurka a Vlčka doplní dvoumetrový Milan Stránský, který naposledy hájil svatyni regionálního rivala z Litvínova. V minulé sezóně pomohl zachránit prvoligovou příslušnost litvínovského klubu v playdown právě proti Chomutovu. Ústecký rodák si připsal i dva extraligové starty za FBC Liberec. Brankář Milan Stránský bude v Chomutově po dohodě obou klubů působit do konce sezóny.

Milan Stránský
Narozen: 26. 11. 1988
Pozice: brankář
Výška: 197
Váha: 97
Po několika strávených letech v Litvínově bude měnit dres za ten chomutovský. V Chomutově uspěl na zkoušce a bude pokračovat v klubu nadále. „Jsem rád, že jsem dostal možnost v Chomutově trénovat a pokračovat s týmem i nadále. Chomutov pro mě představuje diametrálně jiný přístup k florbalu a tréninku, než na který jsem si zvykl v Litvínově. Mě osobně je tento přístup o hodně bližší,“ hodnotí prozatím své působení. S týmem se devětadvacetiletý brankář teprve seznamuje.

"Většinu lidí znám hlavně z pohledu soupeře, ale celkově mě atmosféra mezi hráči příjemně překvapila a věřím, že dobře zapadnu. Pokud bych měl hodnotit koho znám nejlíp, tak asi Petra Lince, se kterým jsme si toho stihli hodně povykládat během loňského playdown, když mě tam osekával v brankovišti" vzpomíná na vzájemná utkání Litvínova s Chomutovem. „Chci být přínosem pro tým, ať už na lavičce nebo v bráně a celkově se florbalem opět bavit,“ komentuje na závěr Stránský.

Komentář hlavního trenéra Jakuba Šimka: „Od prvních tréninků se Milan jevil velice dobře. Byl vidět z jeho strany zájem u nás hrát. My jsme rádi, že do klubu přivádíme typologicky odlišného brankáře, než které aktuálně máme v týmu. Přichází kvalita a zdravá konkurence na post, který je u nás dost kvalitní. Pevně věřím, že bude pro celý náš tým přínosem do zbytku aktuální sezóny.“

Příchod Milana Stránského není jedinou změnou, která čeká chomutovský kádr. V příštích dnech klub oznámí ještě posilu do útoku. Sledujte náš web i nadále.

Generální partneři

Hlavní partneři