Redakce | 29.01.2022

Znovu přestřelka se Štíry, ale tentokrát bez bodového zisku pro Chomutov

Č E S K É B U D Ě J O V I C E / C H O M U T O V - JIhočeské Déjà vu. První střetnutí přineslo přestřelku a druhé šlo ve stejných šlépějích. Skóre utkání otevřel Petr Linc, jenže ještě před první sirénou ho domácí otočili. Ostatně vedení v zápase se přelévalo z jedné strany na druhou. Už to vypadlo, že utkání dospěje do prodloužení, jenže v poslední minutě ho rozhodl trestním střílením domácí Tomáš Hanák, takže chomutovští odjíždějí z Českých Budějovic s nepořízenou.
24.kolo, sobota 29.1.2022, 16:30
FBC Štíři České Budějovice
-
8:7 (3:2, 4:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 4. Froněk (Sirotek), 16. Sirotek (Matějček), 19. Brožek (Matějček), 31. Drobiš (Hanák), 31. Holý (Matějček), 33. Králík (Hanák), 39. Hanák (Králík), 60. Hanák - 4. Linc (Šarša), 18. Šarša (Novotný), 22. Štěrba (Linc), 30. Linc, 35. Štěrba (Dušek), 46. Holovej (E. Kellermann), 55. Linc (Novotný).
Rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Diváci: 114. Střely na branku: 37:32. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:7, 8:7.
FBC Štíři České Budějovice: T. Švehla - Kudláček, Valdauf, Brožek, Strouhal, Králík, Kyrian, Froněk, Holý, Žáček, Sirotek, Matějček, Drobiš, Hanák, Veselý.
Florbal Chomutov: Štěpánek - Šarša (C), D. Kellermann, Brush, E. Kellermann, Meyer, Hennrich - Štěrba, Linc, Schneider - Novotný, P. Švehla, Melíšek - Kubík, Bernas, Dušek.