Redakce | 15.01.2022

Velký obrat proti Jaroměři stačil pouze na bod. Chomutov prohrál v prodloužení

J A R O M Ě Ř / C H O M U T O V - Domácí TJ Sokol Jaroměř vstoupil do utkání velmi aktivně a ve třetí minutě se dostal do vedení. Chomutovským střelcům se nedařilo najít správný recept na domácí obranu, kdežto Jaroměř své šance využívala a dostala se do vedení 4:0, ale pak nastal zvrat. Petr Linc začal dirigovat chomutovský obrat, který dokonal na začátku třetí části. Jaroměř se nenechala zlomit a zvala si zpět vedení, jenže Ondřej Šarša využitou přesilovou hrou poslal utkání do prodloužení, které v první minutě rozhodl domácí celek.
22.kolo, sobota 15.1.2022, 19:00
TJ Sokol Jaroměř
-
8:7p (3:0, 1:4, 3:3 - 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Krigovský (Hofman), 14. Sucharda (Veinfurter), 16. Hofman (Sucharda), 26. Nožička (Rozkovec), 43. Velc (Koubek), 45. Koubek (Velc), 47. Velc (Výborný), 61. Velc - 30. Linc (Štěrba), 30. Halej (Linc), 33. Štěrba (Linc), 34. Halej (Linc), 41. Linc (Šarša), 45. Linc (D. Kellermann), 52. Šarša (Novotný).
Rozhodčí: Lukáš Laštovička a Radek Štengl. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:2. Diváci: 94. Střely na branku: 21:35. Průběh utkání: 4:0, 4:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7.
TJ Sokol Jaroměř: Völgyi - Horčička, Hašek, Výborný, Škeřík, Veinfurter, Krigovský - Velc, Sucharda, Rozkovec, Koubek, Emlar, Kroupa, Nožička, Kotlář, Hofman.
Florbal Chomutov: Štěpánek - Šarša (C), D. Kellermann, Novotný, E. Kellermann, Nekuda, Brush - Štěrba, Linc, Halej - Holovej, Švehla, Melíšek - Schneider, Manas, Bernas.